Klienti

Rimi Baltic ir lielākā pārtikas un nepārtikas preču mazumtirdzniecības ķēde Baltijas valstīs, kura bāzējas Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Rimi Baltic veikalu tīkls ir Zviedrijas mazumtirdzniecības kompānijas ICA AB meitas uzņēmums. Rimi Baltic ietilpst uzņēmumi Rimi Latvia (Latvijā), Rimi Lietuva (Lietuvā) un Rimi Eesti Food (Igaunijā). Šobrīd Baltijā ir 254 Rimi un Supernetto veikali, kā arī trīs preču izplatīšanas centri Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Maxima (ietilpst Maxima Grupė) ir viens no lielākajām pārtikas un nepārtikas preču mazumtirdzniecības tīkliem Baltijas valstīs, kura vadība atrodas Lietuvas galvaspilsētā Viļņā.

Universālveikals Stockmann ietilpst Somijas koncernā Stockmann Group, kas darbojas kopš 1862. gada. Rīgā veikals atvērts 2003.gada oktobrī. Stockmann mazumtirdzniecības uzņēmumi piedāvā kvalitatīvu izvēli, izcilu klientu servisu un labākās iepirkšanās pieredzi astoņos veikalos Somijā, Igaunijā un Latvijā.

Reaton pārtikas produktu tirdzniecības departaments savu darbību sāka 1993. gadā. Jaunais uzņēmuma darbības virziens attīstījās dinamiski strauji un jau vairāk kā 10 gadus Reaton ieņem stabilas Latvijas tirgus līdera pozīcijas augstvērtīgu pārtikas produktu tirdzniecības jomā.

ELKOR kompānija ir dibināta 1989. gadā. Šodien tā ir kļuvusi par vienu no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas darbojas vairākās tirdzniecības jomās, piedāvājot sadzīves elektroniku, apģērbus un modes preces, preces sportam, atpūtai un tūrismam, preces bērniem, mēbeles, mājsaimniecības tekstilizstrādājumus, interjera priekšmetus, pārtikas delikateses.

Mego ir Latvijas mazumtirdzniecības veikalu tīkls, kurš dibināts 1999. gadā un ir viens no lielākajiem vietējā kapitāla mazumtirdzniecības tīkliem ar 88 veikaliem visā Latvijā.

Sanitex SIA ir viens no lielākajiem vairumtirdzniecības un loģistikas uzņēmumiem Latvijā. Galvenie darbības virzieni ir ātras aprites preču izplatīšana mazumtirdzniecības un HoReCa tirdzniecības tīklā, vairumtirdzniecība, loģistikas pakalpojumu sniegšana, merčendaizinga servisa nodrošināšana Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.